arrow
PROCES PROJEKTOWY

 

1. PROJEKT KONCEPCYJNY

 

PRACE ROZPOCZYNAMY OD PROJEKTU KONCEPCYJNEGO STARAJĄC SIĘ SPEŁNIĆ OCZEKIWANIA INWESTORA JEDNOCZEŚNIE SUGERUJĄC NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE I TECHNOLOGICZNE.

 

2. UZGODNIENIA URZĘDOWE

 

W ZALEŻNOŚCI OD POTRZEB INWESTORA KOORDYNUJEMY CAŁY PROCES UZGODNIEŃ URZĘDOWYCH. WSPÓŁPRACUJEMY RÓWNIEŻ Z KANCELARIĄ ADWOKACKĄ, KTÓRA WSPOMAGA NAS I NASZYCH INWESTORÓW W TRUDNYCH SYTUACJACH PRAWNYCH.

 

3. TECHNOLOGIA 3D

 

OD POCZĄTKU PRACY NAD PROJEKTEM BUDUJEMY MODELE BUDYNKÓW W 3D, NA BIEŻĄCO SUGESTIE INWESTORA I PRZEDSTAWIAĆ ICH EFEKTY W CZASIE RZECZYWISTYM. WYBRANE PROJEKTY PROWADZIMY W TECHNOLOGII BIM.

 

4. RAMY BUDŻETOWE

 

PROJEKTY DOSTOSOWUJEMY DO ZAŁOŻONEGO BUDŻETU. NIEZALEŻNIE OD PRZEWIDYWANEJ CENY WYBUDOWANIA OBIEKTÓW DBAMY ZAWSZE O ESTETYKĘ PROJEKTOWANYCH BUDYNKÓW DOBIERAJĄC ODPOWIEDNIE CENOWO MATERIAŁY.

 

5. PROJEKT BUDOWLANY

 

PO AKCEPTACJI KONCEPCJI PRZEZ KLIENTA WYKONUJEMY PROJEKT BUDOWLANY. UZYSKANIE POZWOLENIA NA BUDOWĘ ORAZ POZWOLENIE WYKONAWCZE.

 

6. SPRAWDZENI PODWYKONAWCY

 

WSPÓŁPRACUJEMY WYŁĄCZNIE ZE SPRAWDZONYM ZESPOŁEM INSTALATORÓW I KONSTRUKTORÓW, ZAPEWNIAMY TWORZENIE KOMPLETNEJ DOKUMENTACJI, WSPÓŁPRACUJĄC Z DOŚWIADCZONYM ZESPOŁEM INŻYNIERÓW BRANŻOWYCH.

 

7. PROFESJONALNY ZESPÓŁ

 

W ZWIĄZKU Z POSIADANIEM KILKU ZESPOŁÓW PROJEKTOWYCH ARCHITEKTÓW W NASZYM BIURZE JESTEŚMY W STANIE PROWADZIĆ KILKA PROJEKTÓW W TYM SAMYM CZASIE. NASZE PROJEKTY SĄ WYKONANE RZETELNIE I SĄ W PEŁNI SKOORDYNOWANE.

 

 

Your browser does not support SVG SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMIarrow