arrow
PORTYK ARCHITEKCI INFORMACJE O FIRMIE

FIRMA POWSTAŁA W 2010 R. JAKO JEDNOOSOBOWA DZIAŁALNOŚĆ GOSPODARCZA POD NAZWĄ: BIURO PROJEKTÓW „PORTYK” AGNIESZKA WOŹNIAK. FIRMA ROZWIJAŁA SIĘ DYNAMICZNIE, POSIADAJĄC LICZNE REFERENCJE INWESTORÓW. JUŻ W 2011 R. ARCHITEKCI Z BIURA PORTYK PROJEKTOWALI ZESPOŁY BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH. W STYCZNIU 2015 R. DOTYCHCZASOWA FORMA PRAWNA OKAZAŁA SIĘ NIEWYSTARCZAJĄCA I FIRMA ZOSTAŁA PRZEKSZTAŁCONA W SPÓŁKĘ O NAZWIE : PORTYK SP. Z O.O. SP. K.

 

NASZE CELE I WARTOŚCI

 

ZAJMUJEMY SIĘ TWORZENIEM PRZESTRZENI. ARCHITEKTURA BUDUJE PRZESTRZEŃ ŻYCIA UŻYTKOWNIKÓW. DBAMY O HARMONIĘ POMIĘDZY PRZESTRZENIĄ WNĘTRZA NASZYCH OBIEKTÓW I PRZESTRZENIĄ PUBLICZNĄ, KTÓRĄ TWORZYMY. NASZE PROJEKTY POWSTAJĄ GŁÓWNIE W DUŻYCH MIASTACH (WARSZAWA, ŁÓDŹ), GDZIE ZNAJDUJE SIĘ ZASTANY KONTEKST TOCZENIA. UWARUNKOWANIA ZEWNĘTRZNE FUNKCJONUJĄ JAKO INSTRUMENTY URUCHAMIAJĄCE NASZE TWÓRCZE PROCESY PROJEKTOWE. PROJEKTUJEMY ZAWSZE INDYWIDUALNIE DO MIEJSCA, CHCEMY BY NASZE PROJEKTY BYŁY OCZYWISTE DLA DANEGO MIEJSCA, NATURALNE I HARMONIJNE. DBAMY O ODPOWIEDNIE ZAPROJEKTOWANIE DETALI BUDYNKU, ODPOWIEDNI ICH DOBÓR DODAJE AUTENTYCZNOŚCI STWORZONEJ PRZESTRZENI.

 

PODEŚCIE DO KLIENTA

 

NASZE ORYGINALNE PODEJŚCIE DO KAŻDEGO TEMATU PRZEKŁADA SIĘ NA INDYWIDUALNY KONTAKT Z KLIENTEM, UWAŻNIE WSŁUCHUJEMY SIĘ W WYMAGANIA INWESTORA. DBAMY NIE TYLKO O WALORY ESTETYCZNE BUDYNKU ALE I O FINANSE DEWELOPERA, PROJEKTUJĄC ZGODNIE Z WYTYCZNYMI CENOWYMI INWESTORA. PONAD TO ZASADĘ „CZAS TO PIENIĄDZ” TRAKTUJEMY BARDZO POWAŻNIE I DOTRZYMUJEMY WSZYSTKICH UMOWNYCH TERMINÓW CO JEST NASZYM DUŻYM ATUTEM.

 

WYBRANI INWESTORZY:

 

+      SGI S. A.

 

+      FENIX GROUP

 

+      TOSCANY INVEST SP. Z O.O. SP. K.

 

+      WARSZAWSKA SPÓŁDZIELNIA BUDOWLANO MIESZKANIOWA „CHOMICZÓWKA”

 

+      MARTINISATION POLSKA SP. Z O.O.

 

+      VICTORA DOM S. A.

 

+      INSTYTUT TECHNICZNY WOJSK LOTNICZYCH

 

+      ZAKŁADY REMONTOWO BUDOWLANE WAM SP. Z O.O.

 

+      MIASTO STOŁECZNE WARSZAWA

 

+      BOUYGUES IMMOBILIER POLSKA SP. Z O.O.

 

+      EKO DOMY SP. Z O.O. SP. K.

 

+      PRZEDSIĘBIORSTWO INWESTYCYJNE SP. Z O.O.

 

+      LOTOS PALIWA SP. Z O.O.

 

 

 

URZĘDY I KLIENCI INSTYTUCJONALNI

 

MAMY BARDZO SZEROKIE DOŚWIADCZENIE W PRACY Z URZĘDAMI NA TERENIE WOJEWÓDZTWA MAZOWIECKIEGO I ŁÓDZKIEGO. POCZYNAJĄC OD ZŁOŻONYCH WNIOSKÓW ZGŁOSZEŃ, PO PRZEZ WYDANE DECYZJE ŚRODOWISKOWE, POZWOLENIA WODNOPRAWNE, DECYZJE LOKALIZACYJNE, PO OTRZYMANE POZWOLENIA NA BUDOWĘ. WSPÓŁPRACUJEMY NA STAŁE Z ZESPOŁEM PRAWNIKÓW WSPOMAGAJĄCYM NAS W KONWERSACJI Z URZĘDNIKAMI NA TEMATY INTERPRETACJI PRAWA BUDOWLANEGO I POKREWNYCH USTAW.

 

 

 

 

PROCES PROJEKTOWY

 

NASZE BIURO ARCHITEKTONICZNE OFERUJE SZEROKI ZAKRES WIELOBRANŻOWYCH PRAC PROJEKTOWYCH, WYKONUJEMY MIĘDZY INNYMI BUDYNKI MIESZKALNE WIELORODZINNE, BUDYNKI BIUROWE, HANDLOWE, MAGAZYNOWE I USŁUGOWE. PRACE ROZPOCZYNAMY OD PROJEKTU KONCEPCYJNEGO STARAJĄC SIĘ SPEŁNIĆ OCZEKIWANIA INWESTORA JEDNOCZEŚNIE SUGERUJĄC NAJLEPSZE ROZWIĄZANIA ARCHITEKTONICZNE I TECHNOLOGICZNE. PO AKCEPTACJI KONCEPCJI PRZEZ KLIENTA WYKONUJEMY WIELOBRANŻOWE PROJEKTY BUDOWLANE DO UZYSKANIA POZWOLENIA NA BUDOWĘ ORAZ WYKONAWCZE. WSPÓŁPRACUJEMY WYŁĄCZNIE ZE SPRAWDZONYM ZESPOŁEM INSTALATORÓW I KONSTRUKTORÓW, NASZE PROJEKTY SĄ WYKONANE RZETELNIE I SĄ W PEŁNI SKOORDYNOWANE. SŁUŻYMY RÓWNIEŻ RADĄ I POMOCĄ W CZASIE REALIZACJI OBIEKTU.

 

PONIŻEJ PRZEDSTAWIAMY ZAKRES OFEROWANYCH USŁUG:

 

+      WYKONYWANIE ANALIZY CHŁONNOŚCI DZIAŁKI

 

+      UZYSKIWANIE DECYZJI O WARUNKACH ZABUDOWY

 

+      SPORZĄDZANIE PROJEKTÓW KONCEPCYJNYCH

 

+      OPRACOWYWANIE PROJEKTÓW BUDOWLANYCH DO UZYSKANIA POZWOLENIA NA BUDOWĘ

 

+      PRZYGOTOWYWANIE PROJEKTÓW WYKONAWCZYCH

 

+      PRZYGOTOWYWANIE PROJEKTÓW PRZETARGOWYCH

 

+      SPORZĄDZANIE KOSZTORYSÓW

 

+      NADZÓR AUTORSKI I DORADZTWO NA BUDOWIE

 

+      PROWADZENIE NADZORU INWESTORSKIEGO

 

+      SPORZĄDZANIE MATERIAŁÓW REKLAMOWYCH PROMUJĄCYCH INWESTYCJĘ

 

+      DORADZTWO W WYSZUKIWANIU TERENÓW POD INWESTYCJĘ

 

 arrow