BUDYNKI WIELORODZINNE – WŁOCHY

INWESTOR: CPM MANAGEMENT

WARSZAWA, WŁOCHY

OPIS PROJEKTU

PROJEKT ZAKŁADA BUDOWĘ DWÓCH BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH ZE WSPÓLNYM GARAŻEM PODZIEMNYM. BUDYNKI ZLOKALIZOWANO WE FRONTOWEJ CZĘŚCI DZIAŁKI, TYŁ PRZEZNACZAJĄC NA TEREN ZIELONY. OBIEKT ROZPLANOWANO NA PLANIE PROSTOKĄTA Z DROBNYMI USKOKAMI, W CELU ROZRZEŹBIENIA BRYŁY. PODZIAŁ NA 4 CZĘŚCI, SPRAWIA, ŻE BUDYNEK GABARYTAMI BARDZIEJ NAWIĄZUJE DO SĄSIEDZTWA, KTÓRE STANOWIĄ DOMY JEDNORODZINNE.

 

CAŁOŚĆ UTRZYMANA JEST W STONOWANEJ KOLORYSTYCE – BIALEJ I CIEMNOSZAREJ. MATERIAŁY I KOLORYTYKĘ ZASTOSOWANO TAK, ABY JESZCZE BARDZIEJ PODKREŚLIĆ PODZIAŁ BUDYNKU. BRYŁA ZOSTAŁA UROZMAICONA BALKONAMI, WYKOŃCZONYMI PERFOROWANĄ OKŁADZINĄ HPL W KOLORZE BIAŁYM.

 

W KAŻDYM BUDYNKU ZNAJDUJE SIĘ SZEŚĆ MIESZKAŃ O METRAŻACH OD 33 M2 DO 90 M2.  WYSOKOŚĆ MIESZKAŃ W ŚWIETLE WYNOSI 275 CM. DO KAŻDEGO MIESZKANIA PRZYNALEŻY BALKON BĄDŹ TARAS Z OGRÓDKIEM. W GARAŻU PODZIEMNYM ZAPEWNIONO 21 MIEJSC POSTOJOWYCH ORAZ 12 KOMÓREK LOKATORSKICH. WSZYSTKIE KONDYGNACJE DOSTĘPNE SĄ POPRZEZ KLATKĘ SCHODOWĄ ORAZ WINDĘ.KATEGORIA: BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY

INWESTOR: CPM MANAGEMENT

LOKALIZACJA: WARSZAWA, WŁOCHY

LICZBA KONDYGNACJI PODZIEMNYCH: 1

LICZBA KONDYGNACJI NADZIEMNYCH: 3

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 1 450 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 800 m2

arrow