BUDYNKI WIELORODZINNE – BŁONIE ETAP 2

INWESTOR: VFM SP. Z O.O.

UL. WIEJSKA, BŁONIE

OPIS PROJEKTU

Inwestycja składa się z dwóch budynków mieszkalnych wielorodzinnych z garażami podziemnymi oraz naziemnymi miejscami postojowymi. Każdy z budynków ma po 5 kondygnacji nadziemnych o funkcji mieszkalnej i jednej kondygnacji podziemnej przeznaczonej na garaż oraz pomieszczenia techniczne i boksy rowerowe.

 

Każdy z budynków zaprojektowano na planie prostokąta. Bryły budynków na fragmentach zostały obniżone do 4 kondygnacji co dało możliwość zaprojektowania tarasów dla części mieszkań na ostatniej 5 kondygnacji. Główne wejścia do budynków znajdują się na elewacjach zachodnich. Wewnątrz projektowany jest hol wejściowy, z którego następnie odprowadzone zostaną korytarze do mieszkań i klatek schodowych.

 

W pierwszym budynku znajdują się dwie klatki schodowe z windami obsługujące łącznie 59 mieszkań. W budynku drugim zaprojektowano jedną klatkę schodową obsługującą łącznie 43 mieszkania. Do każdego mieszkania na piętrach przynależy balkon lub taras. Dla mieszkań na parterze wydzielono w terenie ogródki lokatorskie. Jednokondygnacyjne części podziemne stanowią dwie oddzielne hale garażu, w których zapewniono łącznie 80 miejsc postojowych. Wjazdy do garaży projektowane są z wewnętrznej drogi i usytuowane na elewacjach zachodnich.KATEGORIA: BUDYNKI MIESZKALNE WIELORODZINNE

INWESTOR: VFM SP. Z O.O.

LOKALIZACJA: UL. WIEJSKA, BŁONIE

LICZBA MIESZKAŃ: 102

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 9 713 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 5 114 m2

arrow