BUDYNEK WIELORODZINNY – CZAJEWICZA

INWESTOR: PROGRES BUDOWNICTWO DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K.

UL. CZAJEWICZA, PIASECZNO

OPIS PROJEKTU

nwestycja obejmuje budowę obiektu mieszkalnego wielorodzinnego. Budynek ma 4 kondygnacje nadziemne i 1 kondygnację podziemną. Na kondygnacjach nadziemnych o funkcji mieszkalnej wielorodzinnej zaprojektowano łącznie 43 mieszkania. Dwa główne wejścia do budynku prowadzą z wewnętrznego dziedzińca. Budynek obsługuje jedna klatka schodowa z windą, oba wejścia prowadzą bezpośrednio do niej.

 

Wokół budynku wytyczono ogródki lokatorskie zamknięte niskim ogrodzeniem systemowym ażurowym. Do każdego mieszkania na piętrach przynależy balkon lub okno typu porte fenetre. Projektowany budynek jest rozmieszczony na planie o kształcie litery „L”. Dłuższa część budynku rozciąga się wzdłuż linii jezdni ulicy Gerbera – z załamaniami na elewacji. Kolorystyka elewacji projektowana jest na zasadzie kontrastów.

 

Ciemny parter odcina budynek od terenu, natomiast wyższe piętra wykończone zostaną białym tynkiem z miejscowymi wstawkami szarego tynku czesanego. W budynku zostaną zastosowane charakterystyczne balkony prefabrykowane, otynkowane od spodu na kolor biały. Natomiast balustrady będą całkowicie przeszklone, a ich montaż zostanie ukryty poprzez zastosowanie białych blend.INWESTOR: PROGRES BUDOWNICTWO DEVELOPMENT SP. Z O.O. SP. K.

LOKALIZACJA: UL. CZAJEWICZA, PIASECZNO

LICZBA MIESZKAŃ: 43

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 3 774 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 1 731 m2

arrow