BUDYNEK WIELORODZINNY – CHOPINA

INWESTOR: IT-COM SP. Z.O.O.

UL. CHOPINA 15, GÓRA KALWARIA

OPIS PROJEKTU

Inwestycja obejmuje budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym. Projektowany budynek będzie miał IV kondygnacje nadziemne i wysokość 12,18 m ponad poziom terenu. Bryła budynku ukształtowana została na planie prostokąta dłuższym bokiem równolegle do ulicy dojazdowej Chopina. Na terenie inwestycji zaprojektowano drogę wewnętrzną na przedłużeniu ulicy Chopina ze zjazdem na ulicę Fabianiego. Z drogi tej dostępne są miejsca postojowe, zjazd do garażu podziemnego oraz główne dojście do budynku w postaci układu chodników ukształtowanych ze spadkiem oraz schodów. Parter projektowanego budynku został wyniesiony ponad teren o 1,1 m.

 

Na 4 kondygnacjach nadziemnych rozplanowano 45 mieszkań. Lokale obsługiwane są przez jeden trzon zamkniętej klatki schodowej z windą. Dla mieszkań na parterze wydzielono ogródki lokatorskie. Każde mieszkanie zlokalizowane na piętrze ma przynależny balkon. Ostatnia kondygnacja została na fragmencie cofnięta tworząc tarasy dostępne z jednego mieszkań.

 

W jednokondygnacyjnym garażu podziemnym znajdują się 30 miejsca parkingowe oraz pomieszczenie węzła ciepła i przyłącza wodno-kanalizacyjne. Wjazd do garażu usytuowany jest równolegle do ulicy Fabianiego.KATEGORIA: BUDYNKI MIESZKALNE WIELORODZINNE

INWESTOR: IT-COM SP. Z.O.O.

LOKALIZACJA: UL. CHOPINA 15, GÓRA KALWARIA

LICZBA MIESZKAŃ: 45

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 4 034 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 2 367 m2

arrow