BUDYNEK WIELORODZINNY – FABRYCZNA

INWESTOR: TOSCANY INVEST SP. Z O.O. SP. K.

UL. FABRYCZNA, WESOŁA, WARSZAWA

OPIS PROJEKTU

Inwestycja obejmuje budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z garażem podziemnym. Projektowany budynek ma V kondygnacji nadziemnych i jedną kondygnację podziemną. Nad ostatnią kondygnacją mieszkalną zaprojektowano kotłownię. Do budynku prowadzą 2 główne wejścia do części mieszkalnej obejmującej 2 klatki schodowe. Wejścia te prowadzone są z drogi wewnętrznej, pełniącej funkcję ciągu pieszo-jezdnego, znajdującej się od strony ul. Fabrycznej.

 

Cześć nadziemna budynku usytuowana jest dłuższym bokiem równolegle do ulicy Fabrycznej. Przed budynkiem rozplanowano drogi dojazdowe i dojścia do budynku oraz miejsca postojowe dla samochodów i stojaki na rowery. Z tyłu budynku zaprojektowano duży plac zabaw. Na pięciu kondygnacjach nadziemnych rozplanowano 73 mieszkania. Wszystkie kondygnacje obsługiwane są przez 2 piony komunikacyjne –klatki schodowe z windami. Do każdego mieszkania przynależy balkon, dla mieszkań na parterze wydzielono w terenie ogródki lokatorskie.

 

Jednokondygnacyjną część podziemną stanowi hala garażu, w której zapewniono 79 miejsc postojowych, w tym część w formie platform parkingowych niezależnych oraz zlokalizowano pomieszczenia techniczne, komórki lokatorskie i boksy rowerowe. Wjazd do garażu znajduje się od ulicy Fabrycznej.KATEGORIA: BUDYNKI MIESZKALNE WIELORODZINNE

INWESTOR: TOSCANY INVEST SP. Z O.O. SP. K.

LOKALIZACJA: UL. FABRYCZNA, WESOŁA, WARSZAWA

LICZBA MIESZKAŃ: 73

LICZBA KONDYGNACJI NADZIEMNYCH: 5

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 8 017 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 3 831 m2

arrow