10 BUDYNKÓW LETNISKOWYCH – BROK

INWESTOR PRYWATNY

UL. ŻURAWIENIEC, BROK

OPIS PROJEKTU

Teren zamierzenia inwestycyjnego położony jest w miejscowości Brok przy ulicy Żurawieniec, gmina Brok, powiat Ostrowski, województwo Mazowieckie. Planowane przedsięwzięcie zakłada budowę budynku zabudowy letniskowej wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną.

 

Projektowany budynek to budynek zabudowy letniskowej wraz z towarzyszącą infrastrukturą techniczną, jednorodzinny, w zabudowie wolnostojącej, dwukondygnacyjny. Budynek jest niepodpiwniczony. W parterze budynku zaprojektowano strefę wejściową – wiatrołap, hol i wc, dwa pokoje oraz salon z otwartą kuchnią. Bezpośrednio z salonu projektuje się wyjście do ogrodu. Na piętrze znajdują się pomieszczenia prywatne, czyli 2 sypialnie i wspólna łazienka.

 

Projektowany budynek zabudowy letniskowej, ma formę piętrowego budynku o wym. 13,6m x 8,8m z dachem dwuspadowym o kącie nachylenia 38° (78%) przykrytym dachówką ceramiczna płaską w kolorze szarej angoby. Wysokość kalenicy to ok. 7,59m od poziomu terenu. Budynek posiada dwie kondygnacje naziemne. Parter zajmują wszystkie podstawowe pomieszczenia użytkowe domu (strefa wejściowa, kuchnia z salonem, wc, schowek). Piętro budynku zajęte jest przez funkcję mieszkalną i łazienkę. Budynek wykończony jest tynkiem silikatowym białym oraz płytkami ceglanymi w kolorze szarym oraz zawiera duże przeszklenia, przez co budynek zyskuje nowoczesny charakter. Stonowana kolorystyka projektowanego budynku zapewnia dobre wkomponowanie się w otoczenie. Zmiany kolorystyki podkreślają współczesne rozwiązania projektowe. Ceglany kominek dopełnia nowoczesnego wyglądu.KATEGORIA: BUDYNEK ZABUDOWY LETNISKOWEJ

INWESTOR: INWESTOR PRYWATNY

LOKALIZACJA: UL. ŻURAWIENIEC, BROK

LICZBA MIESZKAŃ: 1 / 10 BUDYNKÓW

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 152 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 100 m2

arrow