BUDYNKI WIELORODZINNE – NAD KANAŁEM

INWESTOR: DOM100EU Sp. z o.o. sp. k.

UL. NAD KANAŁEM, ZABRZE

OPIS PROJEKTU

Inwestycja obejmuje budowę czterech budynków mieszkalnych wielorodzinnych 
z infrastrukturą drogową i techniczną. Projektowane budynki mają VIII kondygnacji nadziemnych. Główne wejścia do budynków znajdują się od wschodniej części działki, prowadzą z drogi wewnętrznej pełniącej funkcję ciągu pieszo-jezdnego. Wjazd na teren znajduje się od strony ulicy Nad Kanałem.

 

Na terenie rozplanowano plac zabaw, drogę dojazdową i dojścia do budynków, miejsca postojowe dla samochodów, w tym jedno ze stacją do ładowania samochodów elektrycznych oraz wiaty śmietnikowe.

 

W parterach budynków zlokalizowano garaże dla samochodów osobowych, pomieszczenia techniczne oraz boksy rowerowe. Na siedmiu kondygnacjach nadziemnych rozplanowano 100 mieszkań, po 25 w każdym z budynków. W każdym z budynków wszystkie kondygnacje obsługiwane są przez jeden pion komunikacyjny – zamknięte klatki schodowe z windami. Do każdego z mieszkań przynależy balkon lub taras, część mieszkań znajdujących się na 1 piętrze posiada tarasy z dostępem do ogrodu na parterze.KATEGORIA: BUDYNKI MIESZKALNE WIELORODZINNE

INWESTOR: DOM100EU Sp. z o.o. sp. k.

LOKALIZACJA: UL. NAD KANAŁEM, ZABRZE

LICZBA MIESZKAŃ: 100

LICZBA KONDYGNACJI NADZIEMNYCH: 8

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 11 864,42 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 6 991,06 m2

arrow