BUDYNEK WIELORODZINNY – PŁOCKA

INWESTOR: VFM

UL. PŁOCKA, SOCHACZEW

OPIS PROJEKTU

Inwestycja obejmuje budowę budynku mieszkalnego wielorodzinnego z miejscami parkingowymi. Projektowany budynek będzie miał 4 kondygnacje nadziemne. Główne wejście do budynku znajduje się na elewacji zachodniej, prostopadłej do ul. Płockiej.

 

Budynek ma formę zwartej bryły na planie zbliżonym do prostokąta krótszym bokiem równolegle do ul. Płockiej. Wjazd na działkę poprowadzony jest z ul. Płockiej. Na terenie inwestycji projektuje się utwardzoną drogę wewnętrzną, która stanowi ciąg pieszo-jezdny. Projektuje się również piesze zejście z pasa drogowego z wiaduktu na skarpie (ul. Płocka). Na terenie projektowane są elementy infrastruktury, takie jak wiata śmietnikowa.

 

Na 4 kondygnacjach obiektu rozplanowano 35 mieszkań. Na parterze oprócz mieszkań zostały zaprojektowane pomieszczenia techniczne, kotłownia i wózkownia. Lokale obsługiwane są przez jeden trzon otwartej klatki schodowej z windą. Dla mieszkań na parterze wydzielono ogródki lokatorskie. Każde mieszkanie zlokalizowane na piętrze ma przynależny balkon- od strony wschodniej i zachodniej zaprojektowano balkony proste, oprócz tego na każdym z narożników znajdują się balkony narożne.

 

Bryła budynku została zaprojektowana na planie zbliżonym do prostokąta z uskokami na elewacjach. Kolorystyka budynku utrzymana jest w bielach i szarościach. Centralna część budynku podkreślona jest za pomocą boniowania.KATEGORIA: BUDYNKI MIESZKALNE WIELORODZINNE

INWESTOR: VFM

LOKALIZACJA: UL. PŁOCKA, SOCHACZEW

LICZBA MIESZKAŃ: 35

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 2 256 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 1 635 m2

arrow