OSIEDLE BUDYNKÓW WIELORODZINNYCH – ŁOPUSZAŃSKA

INWESTOR: VICTORIA DOM S.A.

UL. ŁOPUSZAŃSKA, WARSZAWA

OPIS PROJEKTU

Inwestycja przy ul. Łopuszańskiej obejmuje budowę osiedla budynków wielorodzinnych o wysokości 5-6 kondygnacji. Całość założenia podzielona jest na 11 etapów. W parterach budynków wzdłuż ulicy Łopuszańskiej zaprojektowano lokale usługowe ogólnodostępne. W etapie 3 projektuje się lokal usługowy – przedszkole. Architektura wszystkich etapów jest spójna, utrzymana w tonacji szarości. Ściany zewnętrzne parteru otynkowane są grafitowym tynkiem dekoracyjnym. Elewacje wyższych kondygnacji są gładkie, wykończone białym tynkiem. Okna w kolorze jasnego dębu podkreślone są przez układ grafitowych wnęk przyokiennych. Balkony zaprojektowane są jako prętowe w kolorze ciemnego grafitu oraz pełne, białe. Elewacje od strony ulicy Łopuszańskiej urozmaicone są panelami ażurowymi z konglomeratu drewnopodobnego.

 

Całość założenia będzie ogrodzona. Na terenie inwestycji projektuje się drogę wewnętrzną łączącą wszystkie etapy. Zjazdy na osiedle znajdują się od strony ulic: Przedpole, Łopuszańska i Działkowa. Na terenie inwestycji, pomiędzy etapami, projektuje się zielone części wspólne z placami zabaw, fontanną i siłownią terenową. W centralnej części inwestycji przy południowej granicy działki zlokalizowane będzie boisko do tenisa otoczone krzewami. Na obszarze inwestycji projektuje się różnorodną roślinność: drzewa i krzewy, zieleń ozdobną, trawy niskie i wysokie oraz zieleń na ogrodzeniach. Ponadto w niektórych etapach projektuje się zieleń na dachach.

 

Wokół budynków zaprojektowane zostały ogródki lokatorskie wydzielone dla mieszkań zlokalizowanych na parterze. Na dziedzińcach poszczególnych etapów zaprojektowano układ dojazdów z drogami pożarowymi, miejscami parkingowymi oraz układ chodników zapewniających dojścia do budynków.KATEGORIA: BUDYNKI MIESZKALNE WIELORODZINNE

INWESTOR: VICTORIA DOM S.A.

LOKALIZACJA: UL. ŁOPUSZAŃSKA, WARSZAWA

LICZBA MIESZKAŃ: 1390

LICZBA LOKALI USŁUGOWYCH: 22

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 130 568 m2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 63 234 m2

arrow