70% Complete
BIURO PROJEKTOWE
PORTYK ARCHITEKCI

 

 

BIURO PROJEKTOWE PORTYK DZIAŁA NA RYNKU OD 2010 ROKU. TWORZONA PRZEZ NAS ARCHITEKTURA KSZTAŁTUJE PRZESTRZEŃ W SPOSÓB ŚWIADOMY I NOWOCZESNY. DBAMY O SPÓJNOŚĆ I NAJWYŻSZĄ JAKOŚĆ ROZWIĄZAŃ FUNKCJONALNYCH, KONSTRUKCYJNYCH I MATERIAŁOWYCH. ZAANGAŻOWANIE, WIELOLETNIA PRAKTYKA ORAZ DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ ARCHITEKTÓW POZWALAJĄ NAM DOSTARCZAĆ WYJĄTKOWE ROZWIĄZANIA PROJEKTOWE ODZWIERCIEDLAJĄCE POTRZEBY I ASPIRACJE NASZYCH KLIENTÓW.

 

W PROJEKTOWANIU ZAWSZE STARAMY SIĘ ZNALEŹĆ INDYWIDUALNĄ DROGĘ PROJEKTOWĄ, KTÓRA POZWALA NAM TWORZYĆ OBIEKTY WYJĄTKOWE, ESTETYCZNE, ORYGINALNE ORAZ FUNKCJONALNE, WSPÓŁGRAJĄCE Z OTOCZENIEM, SZANUJĄCE LOKALNY KONTEKST I WARTOŚCI KULTUROWE. W SWOIM PORTFOLIO POSIADAMY PONAD 30 PROJEKTÓW I REALIZACJI. ZAPEWNIAMY TWORZENIE KOMPLETNEJ DOKUMENTACJI, WSPÓŁPRACUJĄC Z DOŚWIADCZONYM ZESPOŁEM INŻYNIERÓW BRANŻOWYCH.

 

CZAS REALIZACJI ZGODNY Z TERMINEM

 

PROJEKTY WYKONUJEMY BARDZO SPRAWNIE, PRZYKŁADOWE TERMINY DLA BUDYNKU MIESZKALNEGO WIELORODZINNEGO O POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ OKOŁO 7 000 M2 : PROJEKT KONCEPCYJNY – 2 TYGODNIE, PROJEKT BUDOWLANY BUDYNKU – 2 MIESIĄCE, PROJEKT WYKONAWCZY – 2 MIESIĄCE. WSZYSTKIE NASZE PROJEKTY SĄ WYKONYWANE ZGODNIE Z USTALONYM HARMONOGRAMEM.

 

ARCHITEKT PROWADZĄCY KOORDYNUJE KAŻDY PROJEKT

 

WSPÓŁPRACUJĄCY Z NAMI INWESTORZY MAJĄ STAŁY KONTAKT Z DOŚWIADCZONYM ARCHITEKTEM PROWADZĄCYM DANY TEMAT INWESTYCYJNY, W ZWIĄZKU Z TYM JESTEŚMY W STANIE REAGOWAĆ NA POTRZEBY KLIENTA NATYCHMIASTOWO. NIE ZWLEKAMY Z ODPOWIEDZIAMI NA ZADANE PYTANIA MAILOWE BĄDŹ TELEFONICZNE, WSZELKIE PROBLEMY I WĄTPLIWOŚCI ROZWIĄZUJEMY NA BIEŻĄCO, RÓWNIEŻ TE DOTYCZĄCE ZAGADNIEŃ INSTALACYJNYCH I KONSTRUKCYJNYCH, PONIEWAŻ WSPÓŁPRACUJĄ Z NAMI SPRAWDZONE BIURA BRANŻOWE.

 

PONAD 20 ARCHITEKTÓW

 

POSIADAMY CZTERY ZESPOŁY ZDOLNYCH I DOŚWIADCZONYCH ARCHITEKTÓW. JESTEŚMY W STANIE PROWADZIĆ KILKA PROJEKTÓW W JEDNYM CZASIE, SKUTECZNIE WSPIERAJĄC DUŻYCH DEWELOPERÓW W OSIĄGNIĘCIU ICH AMBITNYCH CELÓW INWESTYCYJNYCH.

 

WSPÓŁCZYNNIK PUM/PC

 

PROJEKTUJEMY W TAKI SPOSÓB, ABY POPRZEZ PRZEMYŚLANY DOBÓR MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH ZAPEWNIĆ OPTYMALNY WSPÓŁCZYNNIK POWIERZCHNI UŻYTKOWEJ DO POWIERZCHNI CAŁKOWITEJ BUDYNKU. ZWRACAMY SZCZEGÓŁNĄ UWAGĘ NA TAKIE ELEMENTY JAK ŚCIANY, ODPOWIEDNIE ROZMIARY SZACHTÓW INSTALACYJNYCH I MINIMALNE POWIERZCHNIE POMIERZEŃ TECHNICZNYCH.

 

MODELOWANIE 3D I TECHNOLOGIA BIMX

 

OD POCZĄTKU PRACY NAD PROJEKTEM BUDUJEMY MODELE BUDYNKÓW W 3D. POZWALA TO INWESTOROM NA WPROWADZANIE SUGESTII NA KAŻDYM ETAPIE PROJEKTU I OBSERWOWANIE WPROWADZONYCH ZMIAN NA BIEŻĄCO. WYBRANE PROJEKTY KOMPLEKSOWO PROWADZIMY W TECHNOLOGII BIMX.

 

 

JAK ZAJRZEĆ DO WNĘTRZA PROJEKTOWANEGO BUDYNKU?

 

 

 

MODEL BUDYNKU PREZENTOWANEGO W PRZEGLĄDARCE BIMX

 

 

 

ANALIZA CHŁONNOŚCI DZIAŁEK

 

POMAGAMY INWESTOROM W PODJĘCIU DECYZJI PRZED ZAKUPEM DZIAŁKI. W TYM CELU WYKONUJEMY SZCZEGÓŁOWE ANALIZY CHŁONNOŚCI DZIAŁKI. ROZUMIEMY, ŻE OKAZJE NA RYNKU NIERUCHOMOŚCI WYMAGAJĄ PODJĘCIA SZYBKICH DECYZJI.

 

 

Your browser does not support SVG ZOBACZ NASZE PROJEKTY