70% Complete

WIELORODZINNY BUDYNEK MIESZKALNY O DWÓCH BRYŁACH NAZIEMNYCH Z GARAŻEM PODZIEMNYM I INFRASTRUKTURĄ. ETAP 5

INWESTOR: VICTORIA DOM S.A.

UL. ŁOPUSZAŃSKA, WARSZAWA

OPIS PROJEKTU

Projektowany budynek będzie miał VI kondygnacji nadziemnych i jedną kondygnację podziemną. Poszczególne kondygnacje obsługiwane są przez 4 piony komunikacyjne – zamknięte klatki schodowe z windami. Wejścia do klatek zlokalizowane są od strony głównego ciągu komunikacyjnego i od strony dziedzińca.

 

Cześć nadziemna budynku składa się z dwóch brył na wspólnym garażu i obejmuje prostopadłościenną część z klatką nr 4 oraz kubaturę w kształcie odwróconego C agregującą klatki 1-3. W sumie zaprojektowano 169 mieszkań.

 

Do każdego mieszkania przynależy balkon, a dla mieszkań na parterze wydzielono w terenie ogródki lokatorskie. Do dyspozycji mieszkańców są komórki lokatorskie w części nadziemnej i boksy rowerowe wydzielone w hali garażu ażurowymi ściankami.

 

Kolorystyka budynku utrzymana jest w kontrastującej bieli i graficie z oknami w kolorze jasnego drewna. Parter budynku został wyraźnie odcięty przez zastosowanie grafitowego tynku ozdobnego. Rytm na elewacji wyznaczają grafitowe piony klatek schodowych oraz balkony naprzemiennie z białymi pełnymi balustradami i grafitowymi prętowymi.

 

KATEGORIA: BUDYNEK MIESZKALNY WIELORODZINNY

INWESTOR: VICTORIA DOM S.A.

LOKALIZACJA: UL. ŁOPUSZAŃSKA, WARSZAWA

LICZBA MIESZKAŃ: 169

LICZBA KONDYGNACJI NADZIEMNYCH: 5, Z LOKALNYM OBNIŻENIEM DO 4

POWIERZCHNIA CAŁKOWITA: 14996 M2

POWIERZCHNIA UŻYTKOWA: 7922,5 M2